Oni byli niezłomni

Nazywasz się Antek. Masz osiemnaście lat i jesteś harcerzem.

Kończy się II wojna światowa, Niemcy się wycofują, nadciągają Sowieci. Opuszczasz Wilno, gdzie uczęszczałeś do gimnazjum. Wyruszasz w drogę do rodzinnego domu na Lubelszczyźnie.

Wkrótce Twoje życie mocno się skomplikuje.

Ludzie wokół się cieszą, czekają na zakończenie tej wyniszczającej, strasznej wojny. Ty jako harcerz zdajesz sobie sprawę, że nadciagająca Armia Czerwona wcale nie przynosi wolności a kolejne zniewolenie. Poznałeś metody i działanie Sowietów. Nie wiesz jednak, co się dzieje w Twoim rodzinnym domu, co z rodzicami i rodzeństwem.

W tej książce stajesz przed wieloma wyborami. To Ty decydujesz o losach głównego bohatera. Możesz dołączyć do oddziałów niezłomnych, zostać partyzantem walczącym przeciw Sowietom i podporządkowanym im polskim władzom oraz służbom. Możesz wrócić do rodzinnej Polanki, pomóc rodzinie i zostać cywilem. Masz również możliwość sprawdzić każdą z tych dróg, bo książka „Oni byli Niezłomni. Interaktywne spotkanie z historią” pozwala na swobodne przemieszczanie się w czasie i przestrzeni. Przed Tobą 8 punktów decyzyjnych i 9 różnych zakończeń.

Powodzenia!


 

Ależ się cieszymy!

Premiera naszej najnowszej książki coraz bliżej!

Tym razem opowiadamy o trudnych i mało znanych kartach naszej historii, czytelnik ma szansę wcielić się w osiemnastoletniego Antka i poznać żołnierzy niezłomnych. Może zostać niezłomnym lub zrezygnować z walki i wrócić do rodzinnej Polanki. Przed czytelnikiem wiele emocji, 8 punktów decyzyjnych i 9 różnych zakończeń.

A oto jedna z ilustracji, rozpoznajecie tego dowódcę?

Premiera 26 września w naszym sklepiku na stronie wydawnictwa. Książka będzie również dostępna w szerokiej dystrybucji.

Podziel się tym!

Podobne wpisy