BEZPŁATNE WARSZTATY

Jest nam niezwykle miło zaprosić na nasze bezpłatne warsztaty dla dzieci z klas IV-VII. Ofertę kierujemy do szkół podstawowych a także bibliotek publicznych, klubów i świetlic.

W lipcu tego roku wydaliśmy książkę „Powstanie Warszawskie. Pierwsze dni.” Książka została objęta patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego, „Małego Gościa Niedzielnego,” a także portali www.historia.org.pl i www.czasdzieci.pl. To interaktywna opowieść o pierwszych dniach Powstania Warszawskiego.

Nasza publikacja miała uroczystą premierę i promocję 01.08 br. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Tego dnia edukatorzy prowadzili w Muzeum warsztaty dla dzieci. Bazowały one na naszej książce o Powstaniu Warszawskim.

Zajęcia bazują na książce o Powstaniu Warszawskim, zostały przygotowane we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Czas trwania zajęć, to ok. 45 minut. Sugerowany wiek uczestników, to uczniowie klas IV-VII.

Nasze warsztaty to wspólna refleksja nad historią Powstania Warszawskiego. Świetnie nam się z dziećmi rozmawia i pracuje. 

Zapraszamy chętne szkoły, biblioteki i świetlice do zgłaszania się na adres mailowy: marta.mital@wydawnictwomeandry.pl

Już w grudniu planujemy kolejne tematy warsztatów w związku z kolejnymi premierami naszych książek.

Polecamy się Waszej uwadze!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl